Naar de Online Galerie
Het Geheim
Het Geheim
Digitale Grafiek
11 x 11 cm
Lijst 25 x 25 cm
€ 40,-

Letty Muntjewerf
grafisch werk
www.lettymuntjewerf.nl
lettymuntjewerf43@gmail.com
T 070-5179393
M 06-54367667
Ledenpagina
Letty Muntjewerf heeft zich na de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten (Grafisch ontwerpen), de Kunstgewerbeschule Bazel, de Rijks Hogere Kunstschool Brussel en de Vrije Academie Den Haag ( Grafiek ), toegelegd op de combinatie van de klassieke technieken
(etsen, houtsnede, zeefdruk, monoprint) met digitale beeldmanipulatie, genaamd Digitale Grafiek.
Haar werk is verkocht naar Zwitserland, USA , Engeland, Finland, Zweden, Belgie.
Deel deze pagina:
Interesse in een werk?
Alle werken zijn te koop u kunt - geheel vrijblijvend - meer informatie vragen over een geëxposeerd werk door het het contactformulier in te vullen. Als u dat wilt brengen we u in contact met de kunstenaar van het werk.
Over de Online Galerie
In de december maand organiseert Kunstgroep Wassenaar een POP-UP expositie in de Langstraat 144. (Helaas door de nieuwe corona maatregelen is de galerie gesloten). Een klein deel van al alle kunstwerken die in de galerie te zien zijn laten de 26 deelnemende kunstenaars zien op de online galerie. Online kunt u 24 uur per dag genieten van de online galerie. Voor meer informatie Kunst Groep Wassenaar Neem contact met ons op!